Depresyon İçin Ortomoleküler Tedavi

sa?l?k sa?l?k çal?şan

Hepimiz kilolu ve obez Amerikalıların artış hakkında her gün duyuyorum.


Burada dünya çapında salgın boyutlarına ulaştı ve inanıyorum. Amerika Birleşik Devletleri'nde yaklaşık 130 milyon kişi ya fazla kilolu veya obez kabul edilir. Obezite nedenleri aile geçmişi, kalıtım, beslenme ve egzersiz. Bunların çoğu bizim kontrolümüz altında ve henüz toplum olarak sadece kilo almaya devam ediyoruz ne yazık ki. Bu sorun, etkilenen insanlar için sadece kozmetik değildir; bazı çok ciddi sağlık etkileri olabilir.

Aşağıda bunlardan bazılarını açıklamaya çalıştık. Hijyenik nedenlerden dolayı düzenli olarak doğaldır ve vajinanın doğal dengesini bozacaktır. Eskiden birçok dergide duymuş ya da okumuş olabilirsiniz ne rağmen, vajina kendi kendini temizleyen bir organdır ve temiz kalmak için yardıma ihtiyacı yok. Vay be. Bu paylaşım için teşekkürler (ve de başkalarına yardımcı olur umarım). Kiraz ilk piyasalarında gelmeye başlayacak. Biraz sırtım beni rahatsız etmeye başlar alacağım sanırım. Şeker kamışı önemli şeker Savaşı sarılık daha iyi için karaciğer teşvik eder. Bu şekilde suyu 3-4 kez bir gün bir kaşık sarılık genç küçük kurtulmak yardımcı olacaktır sağlar. Ama oldukça yol tüccarlardan almaktan evinde suyu kurtarmak için emin olun. Sarımsak, zencefil ve yeşil soğan günlük beslenme için vazgeçilmezdir. Biri makarna yerken biraz sarımsak yemeyi seviyor. Sarımsak bakterileri öldürmek ama yine de, bazı insanlar daha iyi yemek bile değil.

Paylaşım için teşekkürler. Bu hafife alınmaması gereken bir konudur. Bu durumda başkaları da yararlansın diye umuyorum. Kelime epigenetik genler üzerinde demektir.” Diğer bir deyişle, zihin genler kontrol eder. Dr. Lipton aklımızı yeniden genlerimiz yazabilir diyor. Her bilgi bir bit olarak bir bilgisayar çipi, hücre karşılaştırır. Her ikisi de farklı yollardan bilgi almak ve bir reaksiyona neden olabilir. Abur cubur azaltılması ve sağlıklı alternatifler ile yerine cinsel dürtü alt koruyucular, rafine tuz ve şeker, ve diğer kimyasal sakinleştiriciler kaldırır. Şimdiye kadar bu konuda çalışmalar yeşil smoothie tarifleri beni biriyle yemeklerini en az bir gün yerine insanların çoğunluğu onların libido önemli ölçüde arttığını söyledi olduğunu göstermiştir. Sağlıklı bir vücut, daha güçlü kalp ve üreme sistemleri artı hormonlar daha iyi düzenlemeler için sonuçlar. Yeşil smoothies ne bekleyebilirsiniz yatakta sağlıklı bir vücut, daha iyi bir ruh, ilave güven ve büyük bir heves.

Kardiyomiyopati daha ciddi kazanılmış bir hastalıktır. Almak için 4 ile 10 yaş arasındaki köpekler için bir eğilim vardır, ancak bunun nedeni hala bilinmiyor. Kalp kası zayıf ve zayıf olacak ve köpek ölene kadar dejenere olacak.

Ne dseasie aktif değil, ama orada, ve doğumdan sonra fişekleri. Otoimmün dseasies tetiklenir ve sık sık uyku modundalar.RA var. 27 yaşında strep boğaz neden oldu. Muhtemelen bir pasta şefi olmak karpal tünel vardı kabul edildi 23 yaşlarında, aldım. Meğer, karpal tünel elektrik test ettikten sonra, karpal tünel yoktu. Bu yıl önce RA başlangıcını yaşıyor, bir strep boğaz gelmeden vardı tam gelişmiş belirtiler yoktu. Şimdi tam doğum vücut ve travma için travmatik bir olaydır otoimmün bir dseasie neden olduğunu göz önünde patladı. İnsanlar RA içine araba kazaları tetiklediği, ister inanın ister inanmayın.

Alzheimer hastalığı önleyebilir ne olduğu hakkında kesin bir kanıt yok. Ancak uzmanlar, genel sağlık için iyi sağlıklı davranışlar demans bazı formları yavaş ya da geciktirebilir inanıyorum. Krom insülin ile glikoz kabul etmek için hücre zarları aç yardım etmeye çalışır. O olmadan, insülin eylem engellendi.
Sadece hücre içine almak için insülin eylem geliştirmek yok, ama açlık kan şekeri azaltmak için, glikoz tolerans azalma kolesterol ve trigliserid düzeylerini geliştirmek yanı sıra KOLESTEROL, Kolesterol düşürücü gösterilmiştir. Düzenli aktivite gerçekten herhangi bir tür büyük ölçüde yarar, özellikle de nispeten etkin olmayan bir yaşam tarzı yaşıyorsanız. Bu durumda, yavaş başlayın. Gerçekten hemen zorlamaya gerek yok.
Yüzme, yürüyüş ya da bisiklet gibi bazı faaliyetleri ile başlayın. Fitness seviyesi hakkında daha iyi hissetmeye başlar başlamaz, o zaman biraz daha faydalı faaliyetleri ve çalışmaları üzerine taşıyabilirsiniz.

Zayıf olmak iki şekilde besin eksikliğine bağlı. Zayıf olanlar yeterli besin diyet yoluyla almak değil, olasıdır. İkinci, kilolu olmanın temel besin, bu tür amino asitler, vitaminler ve mineraller gibi emmek için vücudun yeteneğini azaltabilir. D vitamini ve kalsiyum emilimi uygunsuz anormal demir-demir eksikliği anemisi neden olurken osteoporoz riskini artırır. Yeterli besin almak değil aynı zamanda saç kaybı ve kas erimesine yol açabilir. Kızım lupus ve belirtileri Jo1 ile ilgili bir şeyler duymuştum o yansıtıyor teşhisi kondu. Nerede araştırmalarımıza başlıyoruz? Onda çene, göz seyirmesi ve diğer sorunlar (o 33), üç vuruş, migren, şiddetli eklem ve kas ağrısı, bağırsak sorunları, erken başlangıçlı menopoz, anevrizma vardı.

- https://www.abmakyol.com - © 2017